Hakkımızda

Plastik Boru sektöründe ülkemizin ve Çukurova Bölgesinin önde gelen kuruluşlarından biri olan PLASTSUPLASTİK Adana’da 50.000 M2 üzerine kurulmuş modern tesislerinde üretim faliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye ve Dünya pazarındaki gelişmelere ve ihtiyaçlara paralel olarak, yatırımlarını gerçekleştiren firmamız, yıllık 15.000 ton kapasiteli HDPE Boru üretimin yanı sıra, yıllık 20.000 ton kapasiteli PVC Basınçlı boru üretimi ile altyapı grubu mamul üretiminde toplam 35.000 ton mevcut kapasiteye sahiptir.

Üretimde kullanılan tüm makine ve techizatlar, bu konuda uzman firmalar tarafından en son teknoloji ile üretilmiştir. Üretimin her aşamasında kaliteyi ön plana çıkaran firmamız, üretim kalitesini gelişmiş laboratuvarlarında deney ve kontrollerle sağlamaktadır.

Dinamik, tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahip olan firmamız, TSE kalite belgeli, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun üretimi ile HDPE ve PVC altyapı grubu mamulleri ile bu sektörde hizmetine devam etmektedir. ISO 9001:2000:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgelerinede sahip olan firmamızın, günümüze kadar 1000 den fazla projede ve 10.000.000 metrenin üzerinde hem yurt içi, hem yurt dışı projelerde mamulleri kullanılmıştır.

Ülkemizin değerlerini her zaman koruyan, çalışanlarını eğiten ve yetiştiren, güncel mevzuatları takip eden, yenilikçi ve asla kaliteden ödün vermeyen bir yönetim sergileyerek ülkemizi iç ve dış pazarda en iyi şekilde temsil etmek firmamızın temel görevidir.